Krbové vložky

Zkušenosti
Firma Krby Novotný se prodejem a stavbou kvalitních krbových vložek zabývá již více než jedenáct let. Vsadíte-li na nás, Vaši důvěru nezklameme. Skvělá řemeslná práce v kombinaci s výrobky světově uznávaných značek (J?tul, SCAN, Seguin) jsou zárukou úspěchu pro každého zákazníka. Pokud využijete našich zkušeností, vytvoříme společně perfektní dílo nejen po stránce estetické ale i co do výkonu tělesa a efektivnosti vytápění.

Profesionalita
Přání klienta je pro nás na prvním místě, proto při realizaci klademe velký důraz na konzultace nejen s budoucím majitelem ale i s architektem, případně interiérovým návrhářem. Každý námi vyrobený krb je originál a jako k takovému k němu i přistupujeme. Věříme, že vytvoříme výjimečnou součást Vašeho interiéru, která bude především dobrým pomocníkem.Krbová kamna-> sortiment

Proč krbová kamna?
Není divu, že v poslední době stále více spotřebitelů objevuje výhody krbových kamen. Srovnáme-li totiž cenu dřeva s rychle rostoucími cenami elektřiny, plynu nebo ekologickou daní zatíženého uhlí, zjišťujeme, že topení palivovým dřevem je stále tou nejúspornější variantou. Nové konstrukce krbových kamen s dvoustupňovým spalováním navíc zaručují efektivní a zároveň ekologicky šetrný provoz. Nespornou výhodou je konečně i fakt, že pohled na plápolající plamen, kulisa příjemně praskajícího dřeva nebo třeba konvice se stále teplým vonícím čajem, přispívá k celkové pohodě bydlení.

Z pohodlí Vašeho domova...
Nabídka kvalitních krbových kamen je pro Vás připravena v sekci "Sortiment". Z pohodlí svého domova si můžete vybrat nejvhodnější typ včetně rozmanitého příslušenství a buď jej přímo objednat nebo vhodnost výběru konzultovat s námi. Vše ostatní již obstaráme my. Do místa Vašeho bydliště kamna dovezeme a na přání napojíme kouřovod na komínové těleso. Následné předvedení funkčnosti a možného využití je samozřejmostí. Pokud máte jakékoliv další dotazy, rádi Vám pomůžeme.


Na spolupráci s Vámi se těší
Roman Novotný